pátek 20. ledna 2017

Přečteno: prosinec 2016

Ahoj knihomolové!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu další článek a s ním i nové přečteno ! :) 
Vymanili jsme se z naší čtenářské krize, a každý přečetl další knihu :) 
Ale naše předsevzetí je jasné ;) V dalších měsících přečíst alespoň 2-3 za měsíc, snad nám to naše náročné pracovní nasazení dovolí, ono po 12ti hodinách v práci se rychle začnou zavírat oči, bohužel.


M:
Přítelkyně Smrti - B.Aichner

Tak tohle byla pecka! Kniha, která mě opravdu velmi zaujala. Má velice rychlý spád, krátké kapitoly, které nutí číst a číst. V knize se vyskytuje málo postav, takže orientace je snadná a čtení lehké. Byl jsem z ní opravdu nadšený a ihned po přečtení jsem si objednal pokračování (Dům smrti) 


P
Otka - Ošklivá tlustá kamarádka - K. Keplingerová 


To, že jsem věděla, že času bude málo náleželo téhle knížce, sáhla jsem prostě po něčem, nad čím určitě nebude potřeba tolik přemýšlet.
Kody Keplingerová napsala YA román, který byl vtipný, humorný, člověk se u něj opravdu nasmál. Pro můj velmi náročný prosinec, kdy i na štědrý den jsem byla do 19.00 hodin v práci to bylo to pravé. Knížku jsem si od první do poslední stránky užívala a slova jsem doslova hltala, Zkrátka četla se sama. Kniha je oddehová, hlavní postava Bianka vám určitě bude sympatická, alespoň mou večerní kamarádkou se opravdu stala. :) 

S čtecí láskou Knižníci ;)

3 komentáře:

  1. Hlavně, že se čte, na počtech už tolik nesejde. Držím palce, ať práce v dalších měsících dovolí intenzivnější čtenářské nasazení. Mějte se hezky :)

    OdpovědětVymazat
  2. OTKU miluji jako film, ale kniha už na mě také v poličce čeká. Výjimečně mi nevadí, že jsem dříve viděla film, protože kniha a film jsou prý naprosto odlišné ☺

    OdpovědětVymazat
  3. Tak ta Přítelkyně smrti má ještě rozdílnější názory než Dívka ve vlaku :D Já ji naštěstí mám doma, takže snad brzy zjistím, jak to s ní je, ale sama jsem docela zvědavá :D

    OdpovědětVymazat